Dbasz o każdy szczegół związany z wizerunkiem swojej marki?

Chcesz stworzyć spójny wizerunek wydarzenia? Szukasz pomysłu na nieprzeciętne działania PR-owe? Zaprojektuj z nami identyfikację wizualną Twojego stanowiska z kawą.

 

Wiemy, jak istotna jest przemyślana strategia komunikacji w biznesie. Zdajemy sobie sprawę, że swoim klietom chcesz zaoferować nie tylko doskonałą kawę, ale pragniesz przykuć spojrzenia, przyciągnąć uwagę. Chcesz, by Twój logotyp zapadł w pamięć. By dać się rozpoznać, opowiedz o swojej marce przy kawie oraz poprzez kawę.

 

Spraw, by Twój brand kojarzył się z chwilą wytchnienia, aromatycznym pobudzeniem, a przede wszystkim energią działania. Znajdź sposób, by wyróżnić się na tle innych firm. Powiąż biznesowe spotkanie z doskonałym smakiem kawy specialty. Spraw, by Twoje wydarzenie łączone było z jakością, profesjonalizmem, świetną organizacją oraz relaksującą atmosferą. Współpracuj z mobiCafé!

Zapytaj o opcje dla Twojej Marki

Logo Twojej marki lub imprezy może pojawić się zarówno na kubkach, serwetkach, porcelanowym serwisie, jak i naszych mobilnych kawiarniach. Podobnie koszulki naszych baristów, oznakowanie samochodu mobiCafé oraz otoczenie stanowiska mogą zostać dopasowane do wizerunku Twojego brandu. Korzystamy z własnych espresso barów lub tych przygotowanych przez klienta. Naszym celem jest udane wydarzenie, promocja Twojej marki, dlatego chcemy poznać Twoje potrzeby i wspólnie znaleźć najlepsze promocyjne rozwiązania.

Top