Kawa na event w palarni

Worki kawy gotowe na event lub targi

Szlachetna, certyfikowana kawa z niewielkich plantacji, świeżo palone ziarna, własne, unikalne mieszanki.

 

Bogaty profil sensoryczny naparów można uzyskać wyłącznie z najlepszej jakości ziaren. Właśnie taką kawę oferują nasz catering kawowy. Idealna kompozycja ziaren w mieszance to prawdziwe wyzwanie. Podołaliśmy zadaniu. Kawa z plantacji fair trade dociera do mobiCafé jeszcze zielona. Następnie trafia do palarni, z której wędruje do nas, by odczekać około ośmiu dni nim trafi na Twoje wydarzenie. W tym czasie ziarna ulegają odgazowaniu (wytracają CO2) i osiągają swój maksymalny aromat, by ostatecznie znaleźć się w jednej z naszych mobilnych kawiarni.

 

Najwyższej jakości mieszanki idą w parze z doświadczeniem naszych baristów. To oni wiedzą, jak odpowiednio zmielić ziarna, jak je zaparzyć, by wydobyć z nich to, co najlepsze.

 

Menu naszych kawiarni jest zróżnicowane. Od klasyków, takich jak intensywne, esencjonalne w smaku espresso, przez aromatyczną czarną, po kawy mleczne, cappucciono, caffe latte, czy latte macchiatto. Nie brak w naszej ofercie innych kaw plamionych mlekiem takich, jak espresso macchiatto czy flat white. Nie boimy się eksperymentować ? w sezonie letnim urozmaicamy nasz zestaw o kawy mrożone, cold brew oraz interesujące, czasem ryzykowne, połączenia np. espresso z tonikiem oraz lodem dla ochłody podczas upału. Dla najmłodszych również mamy sprawdzone rozwiązanie, zwłaszcza zimą ? z pewnością ucieszy ich kubek gorącej czekolady.

Zaczynamy?

Twoja impreza zasługuje na najlepszy catering kawowy

Kliknij poniżej, a my zrobimy wszystko, aby organizacja kawy na twoim evencie już nigdy nie było udręką

WyceŃ Event

lub

Dopytaj o Szczegóły

Top