Chcesz cieszyć się naszą kawą na co dzień? Organizujesz unikatowe wydarzenie prywatne? Poznaj nasze możliwości!

W Twoim biurowcu, galerii handlowej lub na uczelni brakuje dobrej jakości kawy? Już niewielki metraż wystarczy do zaaranżowania naszej kawiarni na stałe. Możemy też umówić się na regularne odwiedziny naszej mobilnej kawiarni np. w miejscu pracy. Nasze napary potrafią szybko przywrócić energię do działania!

 

Barista robi kawę

Jeśli organizujesz prywatny event, imprezę w ogrodzie albo na łonie natury, zgłoś się do nas i zapytaj o rozwiązania. Twoi goście chcą spróbować kawy w niecodziennej odsłonie, dowiedzieć się, które mieszanki ziaren warto połączyć, przygotowując kawę mrożoną lub drinki?

A może marzy Ci się profesjonalny, ale prywatny cupping, pragniesz zaskoczyć gości nieprzeciętnym pomysłem?

Organizujesz spotkanie podczas, którego będziecie uczyć się sami obsługiwać profesjonalny ekspres albo poznawać alternatywne sposoby parzenia kawy? Oferujemy możliwość wyceny unikatowego eventu, który razem zaplanujemy. Podziel się z nami swoim pomysłem.

Nasz zespół to silna ekipa, nie boimy się wyzwań. Lubimy nietypowe projekty. mobiCafé to przede wszystkim ludzie.

To dzięki umiejętnościom naszych baristów ? prawdziwych pasjonatów kawy ? każde wydarzenie, które organizujesz stanie się podróżą po świecie aromatów i zapachów egzotycznych ziaren.

Porozmawiajmy o Twojej Wizji

Parzyliśmy dla:

Top