Barista na targach serwujący kawę

Współpraca z mobiCafé to brak komplikacji i zadowolenie na każdym etapie realizacji zamówienia.

Od podpisania umowy, po każdą aromatyczną filiżankę gwarantujemy satysfakcję. Od chwili, w której powiesz nam, czego potrzebujesz, jaki rodzaj wydarzenia organizujesz, określisz lokalizację eventu oraz liczbę uczestników, to my przejmujemy inicjatywę. Na podstawie przekazanych nam danych dokonujemy kalkulacji, precyzyjnie szacujemy koszta udziału kawiarni mobilnej w Twoim wydarzeniu. Kiedy zaakceptujesz kosztorys i podpiszesz umowę, nie musisz martwić się żadnymi formalnościami.

 

Możesz skupić się innych elementach związanych z organizacją imprezy, zaś odpowiedzialność za doskonały smak każdej zaparzonej kawy pozostawić ekspertom ? naszym baristom.

 

Wiemy, jaka jest rola kawiarni mobilnej na evencie. Ludzie często przychodzą do nas, jak po kubek wody na pustyni. Dla spragnionych jesteśmy jak oaza! Parzymy kawę, podajemy klientom do ręki i dostrzegamy szczęście na ich twarzy. Widać, że za chwilę się pobudzą! Po to bierzemy udział w wydarzeniu. Oferujemy serwisy kawowe dla różnorodnych imprez ? publicznych i prywatnych, ale na wszystkich nasza rola jest równie istotna.

 

Możesz na nas polegać. Na każde wydarzenie przyjeżdżamy zawsze przed czasem, nim pojawią się pierwsi uczestnicy, by być gotowi w chwili, w której ktoś będzie miał ochotę na doskonałą kawę. Od lat działamy w branży, należymy do awangardy ? jesteśmy jedną z pierwszych mobilnych kawiarni, które pojawiły się w Polsce.

 

Skontaktuj się by omówić szczegóły

Zaczynamy?

Twoja impreza zasługuje na najlepszy catering kawowy

Kliknij poniżej, a my zrobimy wszystko, aby organizacja kawy na twoim evencie już nigdy nie było udręką

WyceŃ Event

lub

Dopytaj o Szczegóły

Top