Barista na evencie przygotowuje kawę w ekspresieBarista na targach przygotowuje kawę w ekspresie ciśnieniowym

Parzenie kawy jest sztuką, zaś o mistrzostwie decyduje praktyka. Naszych baristów wyróżnia energia i doświadczenie.

Organizując wydarzenie, postaw na współpracę z doświadczonym partnerem, na baristów, którzy kawę parzą od lat. Wyznacznikiem oferty naszych kawiarni mobilnych jest jakość: wysokiej klasy ekspresy, świeżo mielone ziarna doskonałe mieszanki. Zestaw ten wieńczy znająca się na fachu ręka baristy. Barista na targi, konferencje czy inne wydarzenia jest tu kluczowym elementem. To jego umiejętności decydują, jaki aromat i smak wydobędzie z doskonałego surowca. Z każdą zaparzoną filiżanka rośnie jego sprawność oraz wyczucie przy zaparzaniu. Właśnie dlatego warto postawić na specjalistów z naszego zespołu.

W mobiCafé profesjonalizm idzie w parze pasją.

Nasi bariści to pedantyczni wirtuozi każdego szota, których espresso wieńczy nie tylko charakterystyczna crema, ale i pasjonująca opowieść. Do rozmowy zachęcają otwarte stanowiska pracy naszych kawiarni mobilnych, w których ekspresy zwrócone są w stronę klienta. W zwykłej kawiarni nie można obserwować pracy baristy. Mobilne stanowisko pozwala obserwować, jak powstaje kawa od momentu zmielenia ziaren ? po finezyjne wykończenie. Dużo osób przyglądając się naszej pracy, intryguje sposób parzenia kawy, zadają pytania. Z chęcią na nie odpowiadamy, doradzamy, jaką kawę wybrać na imprezie, a jaką przygotować samemu w domu.

Podczas wydarzeń serwujemy najwyższej jakości kawę, ale staramy się również robić tzw. show. Szukamy kontaktu z odbiorcą. Dużo osób zamawia u nas kawę, bo lubimy na niej malować wzorki. Latte art przykuwa wzrok.

 

Barista na Event? Zadzwoń

Zaczynamy?

Twoja impreza zasługuje na najlepszy catering kawowy

Kliknij poniżej, a my zrobimy wszystko, aby organizacja kawy na twoim evencie już nigdy nie było udręką

WyceŃ Event

lub

Dopytaj o Szczegóły

Top