Potrzebujesz naprawdę dużej ilości kawy?

Bez względu na lokalizację i wielkość eventu nasza flota dotrze na miejsce imprezy.

Oblicz ile kawy wypiją twoi goście

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że nawet największym wydarzeniom zapewniamy kompleksową obsługę. Spraw, by na Twojej imprezie masowej pojawiła się szlachetna, certyfikowana kawa z niewielkich plantacji.

Nasze kawiarnie mobilne od lat goszczą na festiwalach i koncertach w całej Polsce.

Widzowie plenerowych spektakli Opery Wrocławskiej w przerwie kawy mogli się napić właśnie dzięki mobiCafé. Nie zabrakło nas na mistrzostwach sportowych, zarówno tych międzynarodowych, jak i regionalnych. Jesteśmy obecni na imprezach kulinarnych, również na zlotach foodtracków. W sezonie wyścigów konnych parzymy kawę podczas każdej gonitwy na wrocławskich Partynicach. Niezależnie od typu wydarzenia często słyszymy słowa “Rewelacyjna kawa!”, zaś na miedzynarodowych imprezach: ?Good job!?.

Lubimy wyzwania, nieważne, jak duży event organizujesz, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Na imprezach masowych kawę możemy serwować z kilku mniejszych lub większych mobilnych barów kawowych (Mini mobiCafé lub Maxi mobiCafé), możemy również zaaranżować odpowiedniej wielkości stoisko z kawą. Każde z rozwiązań obejmuje profesjonalne wyposażenie (niezawodny, włoski ekspres ciśnieniowy, niskoobrotowy młynek, witrynę chłodniczą, umywalkę z ciepłą i zimną wodą, potrzebne instalacje) oraz obecność doświadczonych baristów. To właśnie praca prawdziwych pasjonatów kawy jest jednym z wyróżników mobiCafé. Sami szkolimy baristów, dzięki czemu mamy pewność, że każda filiżanka kawy pełna będzie smaku i aromatu.

 

Skontaktuj się by omówić szczegóły

  • 5 rzeczy, o których prawdopodobnie zapominasz, organizując swój event

    Organizacja imprez, targów i eventów nie jest łatwym zadaniem. Planujesz swoje wydarzenie? Chcesz dopiąć wszystko na ostatni guzik? Z mobiCafé przeżyliśmy już wiele imprez oraz braliśmy udział w naprawdę różnorodnych targach i eventach. Dzięki doświadczeniu wiemy, na co po prostu trzeba zwrócić uwagę. Chcemy podzielić się naszą wiedzą, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik.

    Pobierz poradnik za darmo
    5 rzeczy, o których prawdopodobnie zapominasz, organizując swój event
Top