Organizujesz mobilny event? Rajd, spływ, grę miejską lub maraton? Nasze kawiarnie z łatwością mogą zmienić lokalizację, tak jak uczestnicy eventu.

Lubimy wyzwania, jesteśmy zawsze w ruchu. Nasze kawiarnie mobilne doskonale sprawdzają się na każdej imprezie, która zaczyna się i kończy się w różnych punktach. Zmiana lokalizacji nie musi oznaczać dla uczestników rezygnacji z doskonałej kawy na żadnym z etapów.

 

 

Kawiarnia mobilna w ruchu

Czarna i espresso z rana ? mocha, cappuccino i latte ? i znowu czarna. Taki rytm picia kawy zaobserwowaliśmy podczas mobilnych wydarzeń sportowych. Przed startem przychodzą do nas zawodnicy, by się pobudzić, dodać sobie sił. W trakcie biegu lub podczas wyścigu na coś słodkiego zgłaszają się kibice oraz rodzice z dziećmi; a po zawodach kawę zmawiają ci, którzy chcą zachować energię na podróż do domu.

 

Niewielkie gabaryty naszych kawiarni oraz możliwość łatwego przemieszczania się sprawiają, że z chęcią gościmy na różnych imprezach plenerowych, zarówno tych w mieście, jak i na łonie natury. Obsługujemy sportowe imprezy, wyścigi, rajdy, spływy, biegi, maratony, jak również wydarzenia turystyczne i rekreacyjne, wycieczki, spacery i gry miejskie. Dzięki kompletnemu wyposażeniu każdego z naszych mobilnych espresso barów, możemy szybko zmienić lokalizację naszego stanowiska. W ciągu trwania imprezy możemy przenieść miejsce parzenia kawy bez wpływu na jakość oferowanego serwisu.

Zaczynamy?

Twoja impreza zasługuje na najlepszy catering kawowy

Kliknij poniżej, a my zrobimy wszystko, aby organizacja kawy na twoim evencie już nigdy nie było udręką

WyceŃ Event

lub

Dopytaj o Szczegóły

Top